Innovation Gym złotym partnerem futsalowej sekcji WKS-u

7 miesięcy temu | 26.10.2023, 15:56
Innovation Gym złotym partnerem futsalowej sekcji WKS-u

Kolejny partner na pokładzie Śląska. Innovation Gym to dynamicznie rozwijające się centrum aktywności fizycznej i odnowy biologicznej. Trójkolorowi związali się z Innovation Gym umową do końca sezonu 2023/2024. Witamy na pokładzie!

Innovation GYM jest częścią Innovation Center, w skład którego wchodzi najnowsza i najlepiej wyposażona siłownia we Wrocławiu Innovation Gym oraz klinika medycyny estetycznej Innovation Clinic, w której wykonywane są zabiegi z wykorzystaniem unikalnych i najskuteczniejszy technologii. Dzięki połączeniu tych dwóch jednostek w Centrum, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientkom i klientom holistyczną opiekę najwyższej jakości.

Innovation Gym oferuje:

- sprzęt sportowy od światowego lidera Techno-Gym,

- trening EMS,

- kriokomorę,

- zajęcia grupowe,

- yogę,

- nowoczesną salę do sztuk walki,

- opiekę wysoko wykwalifikowanych trenerów,

- strefę sauny,

- balijski gabinet masażu,

- wyzwalające wnętrza

Ponadto, co ważne, firma każdemu nowemu klientowi proponuje darmowy dzień próbny. Można umówić się na prezentację, podczas której pracownik oprowadzi po klubie, w międzyczasie opowie o ofertach i innowacjach, które swoim klubowiczom zapewnia Innovation Gym.

Innovation GYM to Klub z limitowana liczbą miejsc i ograniczoną liczbą Członków. Wyjątkowe miejsce, w którym możesz się zregenerować, wypracować doskonałą formę, obudzić w sobie Wojownika i Zwycięzcę, w otoczeniu ludzi przy których czujesz się bezpiecznie i z którymi chcesz spędzać czas. To miejsce spotkań, towarzyskich, biznesowych, miejsce do budowania relacji w sportowym duchu. Zapraszamy do Świata Innovation, z doskonała lokalizacją we Wrocławiu, bezpiecznym i wygodnym parkingiem, z ekskluzywną strefą lounge, aby Sport i Odnowa Biologiczna uzyskały zupełnie nowy wymiar.

Sebastian Bednarz, prezes WKS Śląska Futsal Wrocław:

- Ogromnie cieszymy się z podpisania umowy z Innovation Gym. Ta współpraca jest dla nas niezwykle istotna ze strategicznego punktu widzenia. To jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Wrocławia i czujemy się absolutnie wyjątkowo, że Innovation Gym wybrało właśnie nas.

Z pewnością takie miejsce jak Innovation Gym znacząco zrewolucjonizuje proces przygotowania naszego zespołu zarówno do meczu jak i proces odnowy biologicznej po zawodach. Przed nami intensywne tygodnie, dużo grania - grania ramię w ramię z Innovation Gym. Gramy razem!

Udostępnij