Współpraca Biznesowa

Rozwijaj Swój Biznes z Nami - Zagrajmy Razem!

Zostań sponsorem / partnerem WKS Śląsk Wrocław

FUTSAL |   𝗭𝗮𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆 𝗱𝗼 𝗽𝗶𝗲̨𝗸𝗻𝗲𝗷 𝗽𝗿𝘇𝘆𝗴𝗼𝗱𝘆 𝗷𝗮𝗸𝗼 𝗽𝗮𝗿𝘁𝗻𝗲𝗿 𝗪𝗞𝗦 𝗦́𝗹𝗮̨𝘀𝗸 𝗙𝘂𝘁𝘀𝗮𝗹 𝗪𝗿𝗼𝗰ł𝗮𝘄 𝘄 𝗿𝗼𝘇𝗴𝗿𝘆𝘄𝗸𝗮𝗰𝗵 𝟭 𝗣𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶𝗲𝗷 𝗟𝗶𝗴𝗶 𝗙𝘂𝘁𝘀𝗮𝗹𝘂! 

Stań się częścią pasjonującego świata futsalu i wsparcia lokalnej społeczności sportowej. Jako partner naszego zespołu, zyskasz nie tylko wspaniałą widoczność marki, ale także możliwość zaangażowania się w rozwijający się sport i propagowanie aktywności fizycznej wśród młodzieży. Przez nasze partnerstwo, Twoja firma zyska prestiżowy status wspierającego sportową ekscytację i umocni swoje korzenie lokalne. Będziesz miał okazję budować silne relacje z fanami, klientami oraz współpartnerami poprzez wspólne wydarzenia i akcje promocyjne.

Wspierając WKS Śląsk Futsal, współtworzysz sukcesy naszej drużyny, której ambicją jest osiągnięcie najwyższych sportowych celów. Twoje wsparcie przyczyni się do rozwoju talentów, poprawy infrastruktury oraz zapewnienia drużynie dostępu do najlepszych warunków treningowych, co z kolei zaowocuje osiągnięciem jeszcze większych sukcesów.

Dołącz do nas i uczestnicz w emocjonującej podróży przez 1 Polską Ligę Futsalu, zdobywając wiarę w siłę sportu i jego pozytywny wpływ na nasze życie. Bądź częścią historii, która zostawia po sobie niezapomniane chwile i inspiruje kolejne pokolenia sportowców. Razem, jako partner WKS Śląsk Futsal Wrocław, zbudujemy piękne wspomnienia i siłę sportowego ducha.  

Zapraszamy do kontaktu: marketing@futsalslaskwroclaw.pl, tel. 696472203

#WKSŚląskFutsal #Partnerstwo #Sponsor #1PolskaLigaFutsalu #Futsal #Sport #LokalnaSpołeczność

AKADEMIA FUTSALU| Pragniemy zwrócić się do Państwa z ofertą wsparcia finansowego (sponsoringu) nowego ale bardzo ambitnego projektu Akademii WKS Śląsk Futsal  Wrocław. Sportowa pasja nie zna granic i łączy wszystkich ludzi. Dla nas ogromnie istotnym aspektem jest budowanie silnej przyszłości polskiego sportu. Jednym z głównych celów projektu Akademii WKS Śląsk Futsal jest stworzenie wiodącej akademii futsalu w Polsce oraz nauka dzieci i ich rodziców pedagogicznego, bardziej świadomego myślenia, które opiera się na przesłaniu, że sukces może być ogromnym wsparciem w zrównoważonym, pełnym pasji, aktywnym życiu. Zależy nam na edukacji poprzez sport – wzmocnieniu świadomości jak ważny jest obecnie zdrowy tryb życia oraz wartości fair play, zarówno na boisku, jak i poza nim. Ważnym elementem Akademii będzie również edukacja językowa przez sport.

Zapraszamy do kontaktu marketing@futsalslaskwroclaw.pl 

#GramyRazem #MałaPiłkaWielkiŚląsk


memory: 95219128
76546048
75774424