Zwycięstwo z Młodość Rudno

1 rok temu | 21.11.2022, 18:39
Zwycięstwo z Młodość Rudno

Wczoraj odbył się mecz 5 kolejki 2 PLF, w którym nasza drużyna mierzyła się w na wyjeździe z ostatnim zespołem w tabeli - Młodość Rudno.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:5 dla naszej ekipy. Podopieczni Piotra Wysoczańskiego bardzo niepewnie zaczęli to starcie, nie brakowało prostych błędów w rozegraniu, które przekładały się na stuprocentowe sytuacje bramkowe dla gospodarzy. W bramce mieliśmy jednak dobrze dysponowanego Daniela Dudka, który wiele razy ratował nas z opresji, czym zasłużył na miano najlepszego zawodnika wczorajszego wieczoru. Zawodnicy z Rudna wysoko postawili poprzeczkę, co przełożyło się na dużo walki w środku pola. Kolejny raz pomimo gorszej dyspozycji w obronie, w ataku pokazaliśmy się z lepszej strony strzelając więcej goli co pozwoliło osiągnąć cel, jakim niewątpliwie było wygranie tego meczu. Nie obeszło się też bez kilku kontrowersji ze strony sędziów, po których straciliśmy jedną z bramek w tym spotkaniu.

Gratulacje dla zawodników i trenera, trzymamy również kciuki za następne starcie które odbędzie się już 27 listopada w Pyskowicach.

LKS Młodość Rudno - WKS Śląsk Futsal Wrocław 5 : 7 (2 : 2)

Materla x2, Sawicki, Giera, Borkowski, Jonik, Materla 🟨 - Jajko x3, Taranek x2, Lytvynenko, Gorczyca, Jajko 🟨

WKS Śląsk Futsal: Daniel Dudek, Michał Bondarenko, Krystian Jajko, Kamil Kozak (kapitan), Artem Lytvynenko - Dawid Sasiela, Olgierd Kur, Yevgeniy Shutyak, Petro Maslynkov, Piotr Gorczyca, Miłosz Taranek. Trener: Piotr Wysoczański

LKS Młodość Rudno: Marcel Zaczkowski, Szymon Zaczkowski, Kamil Spyrka, Dariusz Sawicki, Łukasz Borkowski - Dawid Materla, Kewin Jonik, Jakub Materla, Oskar Zwiernik, Jakub Borkowski, Kamil Giera, Marek Barański

Udostępnij