Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

MalaPilkaWielkiSlask

Czas na DERBY!

1 miesiąc temu | 03.12.2022, 11:23
Czas na DERBY!

Derby to zawsze wielkie sportowe święto. Już dzisiaj po raz pierwszy w obecnym sezonie dojdzie do meczu z lokalnym rywalem - z którym w poprzednim sezonie dwukrotnie przegraliśmy.

W nadchodzący weekend czeka nas wiele emocji spieszymy zatem przybliżyć Państwu zapowiedź 7 kolejki 2 PLF, a w niej zmierzą się:

Ciekawy mecz odbędzie się w Brzegu, gdzie lider tabeli podejmie goniący czołówkę zespół Bongo Futsal Niemodlin. Spodziewamy się zatem dobrego widowiska.

3.12.22 g. 18:00 WKS Śląsk Futsal Wrocław - AZS AWF Profi Sport Wrocław

4.12.22 g. 18:00 ASG Stanley Futsal Team Brzeg - Bongo Futsal Niemodlin

17.12.22 g. 18:00 MTS Knurów - FC Luxbor Pyskowice

Pauzuje: Młodość Rudno

My skupimy się jednak na derbach Wrocławia, w których walczący o awans do 1 ligi WKS Śląsk Futsal Wrocław zmierzy się z AZS AWF Profi Sport Wrocław.

Mecz odbędzie się już w sobotę 3 grudnia  o godzinie 18:00 na hali sportowej  przy ulicy Chełmońskiego 43. Podopieczni Piotra Wysoczańskiego, będą chcieli powrócić na zwycięską ścieżkę. Jak wiemy z poprzednich sezonów, starcia między tymi zespołami dostarczały nam mnóstwo emocji, bramek i kontrowersji. Liczymy zatem, że tym razem nie będzie inaczej. Mamy jednak nadzieję, iż to Trójkolorowi uniosą ręce w geście triumfu i zakończą rundę jesienną wygraną, która przybliży ich do walki o pozycje lidera po przerwie świątecznej. Liczymy na Waszą obecność i gorący doping.

Do zobaczenia na hali!

Udostępnij
 
FanZone w Sportigio
WKS Śląsk Futsal Wrocław
Strefa Kibica online
Typuj, głosuj, bierz udział w quizach i wygraj ranking kibiców!
Przejdź do aplikacji