Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Akademia Futsalu

MMP U13 | Awans do kolejnej rundy

3 tygodnie temu | 12.11.2022, 09:27
MMP U13 | Awans do kolejnej rundy

Wystartowały eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu w kategorii U13 (2010-11). Nasz zespół awansował do II rundy bez gry, gdyż z turnieju wycofały się Futsal Team Brzeg, Górnik Polkowice oraz UKS Prudnik.

I faza eliminacyjna zaplanowała była tradycyjnie na 11 listopada. 85 zgłoszonych drużyn zostało podzielona na 17 grup z których w II fazie eliminacji zostanie wyłonionych 14 najlepszych. Termin II fazy eliminacji to 26-27.11.2022 r.

Obrońca tytułu Mistrzowskiego jest AS Stomil Olsztyn (obrońca tytułu) a Turniej Finałowy zostanie rozegrany w Jelczu-Laskowicach. 

Grupa 1:

Unisław Team Onde Unisław 5-3 Futsal Świecie

TAF Toruń 7-0 Futsal Świecie

Unisław Team Onde Unisław 2-3 TAF Toruń

AWANS: TAF Toruń, Unisław Team Onde Unisław

Grupa 2:

AP Kotwica II Kołobrzeg 2-1 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska

AP Kowale 6-3 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska

AP Kotwica II Kołobrzeg 1-8 AP Kowale

AWANS: AP Kowale, AP Kotwica II Kołobrzeg

Grupa 3:

 Olimpia Elblag 6-0 Morze Stegna

Constract Lubawa 7-3 LKS Dragon Bojano

Olimpia Elblag 1-5 LKS Dragon Bojano

Morze Stegna 2-2 Constract Lubawa

Olimpia Elblag 3-8 Constract Lubawa

LKS Dragon Bojano 4-0 Morze Stegna

AWANS: Constract Lubawa, LKS Dragon Bojano, Olimpia Elblag

Grupa 4:

AP Pogoń Szczecin 3-1 TS Celuloza Kostrzyń nad Odrą

AP Pogoń Szczecin 1-1 Futsal Szczecin

TS Celuloza Kostrzyń nad Odrą 3-6 AP Kotwica Kołobrzeg

Futsal Szczecin 0-0 TS Celuloza Kostrzyń nad Odrą

AP Pogoń Szczecin 5-5 AP Kotwica Kołobrzeg

Futsal Szczecin 3-6 AP Kotwica Kołobrzeg  

AWANS: AP Kotwica Kołobrzeg, AP Pogoń Szczecin, Futsal Szczecin

Grupa 5:

KP Piła 10-1 KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski

Perfecta Złotów 0-20 Korona Wschowa

AP Pogoń II Szczecin 7-1 KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski

Perfecta Złotów 0-14 KP Piła

Korona Wschowa 1-2 AP Pogoń II Szczecin

KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski 8-0 Perfecta Złotów

KP Piła 3-3 Korona Wschowa

AP Pogoń II Szczecin 16-0 Perfecta Złotów

KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski 2-2 Korona Wschowa

 KP Piła 5-7 AP Pogoń II Szczecin

AWANS: AP Pogoń II Szczecin, KP Piła, Korona Wschowa, KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski

Grupa 6:

SMS APR Ślesin 10-1 KP Polonia 1912 Leszno

Red Dragons Pniewy 2-0 Orlik Mosina

SMS APR Ślesin 6-0 Akademia Sportu Amber Kalisz

Red Dragons Pniewy 3-5 KP Polonia 1912 Leszno

Akademia Sportu Amber Kalisz 1-4 Orlik Mosina

SMS APR Ślesin 13-2 Red Dragons Pniewy

Orlik Mosina 1-3 KP Polonia 1912 Leszno

Akademia Sportu Amber Kalisz 3-0 Red Dragons Pniewy

SMS APR Ślesin 5-0 Orlik Mosina

Akademia Sportu Amber Kalisz 4-1 KP Polonia 1912 Leszno

AWANS: SMS APR Ślesin, Akademia Sportu Amber Kalisz, KP Polonia 1912 Leszno, Orlik Mosin

Grupa 7:

Grupa 8:

Junior Hurtap Łęczyca 9-0 Victoria Szadek

Magic Łęczyca 1-14 Akademia ŁKS Łódź

Junior Hurtap Łęczyca 8-4 Akademia ŁKS Łódź

Magic Łęczyca 6-1 Victoria Szadek

Junior Hurtap Łęczyca 4-1 Magic Łęczyca

Victoria Szadek 2-17 Akademia ŁKS Łódź

AWANS: Junior Hurtap Łęczyca, Akademia ŁKS Łódź, Magic Łęczyca

Grupa 9:

Widzew Łódź 2-6 ŁKS Schools Łódź

Pogoń Zduńska Wola 1-4 MUKS Pelikan Łowicz

Akademia Pelikan Łowicz 0-7 Widzew Łódź

ŁKS Schools Łódź 10-1 MUKS Pelikan Łowicz

Pogoń Zduńska Wola 11-1 Akademia Pelikan Łowicz

Widzew Łódź 4-4 MUKS Pelikan Łowicz

ŁKS Schools Łódź 5-3 Pogoń Zduńska Wola

Akademia Pelikan Łowicz 1-2 MUKS Pelikan Łowicz

Widzew Łódź 4-1 Pogoń Zduńska Wola

ŁKS Schools Łódź 8-1 Akademia Pelikan Łowicz

AWANS: ŁKS Schools Łódź, Widzew Łódź, MUKS Pelikan Łowicz, Pogoń Zduńska Wola

Grupa 10:

Futbalo Białystok 13-4 Włókniarz Białystok

MOKS Słoneczny Stok Białystok 4-4 Legia Soccer Schools Warszawa

Futbalo Białystok 2-4 OKS Start Otwock

Włókniarz Białystok 1-5 Legia Soccer Schools Warszawa

Futbalo Białystok 2-6 MOKS Słoneczny Stok Białystok

Włókniarz Białystok 0-10 OKS Start Otwock

Futbalo Białystok 1-3 Legia Soccer Schools Warszawa

OKS Start Otwock 4-4 MOKS Słoneczny Stok Białystok

Legia Soccer Schools Warszawa 1-7 OKS Start Otwock

MOKS Słoneczny Stok Białystok 17-1 Włókniarz Białystok

AWANS: OKS Start Otwock, MOKS Słoneczny Stok Białystok, Legia Soccer Schools Warszawa, Futbalo Białystok

Grupa 11:

KS Wilanów 6-0 AZ UW KS Wilanów

FC Mundialito Grójec 4-2 KS Wilanów

AZ UW KS Wilanów 0-5 WAF Ursynów

FC Mundialito Grójec 6-1 AZ UW KS Wilanów

WAF Ursynów 1-0 KS Wilanów

FC Mundialito Grójec 3-2 WAF Ursynów

AWANS: FC Mundialito Grójec, WAF Ursynów, KS Wilanów

Grupa 12:

BTS Rekord II Bielsko Biała 7-0 GSF Gliwice

GKS SMS Futsal Tychy 10-0 SWSM Promotor Zabrze

BTS Rekord II Bielsko Biała 3-6 AZS UŚ Katowice

GSF Gliwice 0-16 GKS SMS Futsal Tychy

AZS UŚ Katowice 4-2 SWSM Promotor Zabrze

BTS Rekord II Bielsko Biała 0-11 GKS SMS Futsal Tychy

SWSM Promotor Zabrze 11-1 GSF Gliwice

AZS UŚ Katowice 2-6 GKS SMS Futsal Tychy

BTS Rekord II Bielsko Biała 2-1 SWSM Promotor Zabrze

GSF Gliwice 0-8 AZS UŚ Katowice

AWANS: GKS SMS Futsal Tychy, AZS UŚ Katowice, BTS Rekord II Bielsko Biała, SWSM Promotor Zabrze

Grupa 13:

GLKS Wilkowice 5-1 FC Silesia Box Siemianowice Śląskie

BTS Rekord Bielsko Biała 7-0 KS Sośnica Team Gliwice

Gwiazda Ruda Śląska 1-3 FC Silesia Box Siemianowice Śląskie

GLKS Wilkowice 0-8 BTS Rekord Bielsko Biała

KS Sośnica Team Gliwice 7-0 Gwiazda Ruda Śląska

FC Silesia Box Siemianowice Śląskie 0-10 BTS Rekord Bielsko Biała

GLKS Wilkowice 3-4 KS Sośnica Team Gliwice

Gwiazda Ruda Śląska 1-12 BTS Rekord Bielsko Biała

KS Sośnica Team Gliwice 3-2 FC Silesia Box Siemianowice Śląskie

GLKS Wilkowice 5-2 Gwiazda Ruda Śląska

AWANS: BTS Rekord Bielsko Biała, KS Sośnica Team Gliwice, GLKS Wilkowice, FC Silesia Box Siemianowice Śląskie

Grupa 14:

CANPACK Okocimski Brzesko 0-5 UKS AP Champions Brzesko

KKS Caffaro Kazmierza Wielka 8-2 BSF Busko Zdrój

CANPACK Okocimski Brzesko 1-5 Sobek Kraków

UKS AP Champions Brzesko 7-1 KKS Caffaro Kazmierza Wielka

Sobek Kraków 2-0 BSF Busko Zdrój

KKS Caffaro Kazmierza Wielka 0-5 CANPACK Okocimski Brzesko

Sobek Kraków 4-2 UKS AP Champions Brzesko

BSF Busko Zdrój 0-4 CANPACK Okocimski Brzesko

KKS Caffaro Kazmierza Wielka 0-12 Sobek Kraków

UKS AP Champions Brzesko 6-1 BSF Busko Zdrój

AWANS: Sobek Kraków, UKS AP Champions Brzesko, CANPACK Okocimski Brzesko, KKS Caffaro Kazmierza Wielka

Grupa 15:

GKS Futsal Nowiny 3-2 Klimontowianka Klimontów

Piast Gliwice Futsal 3-3 ZKS Unia Tarnów

GKS Futsal Nowiny 13-0 Luxiona AZS UMSC Lublin

Piast Gliwice Futsal 6-0 Klimontowianka Klimontów

ZKS Unia Tarnów 14-0 Luxiona AZS UMSC Lublin

Piast Gliwice Futsal 5-0 GKS Futsal Nowiny

Klimontowianka Klimontów 0-1 Luxiona AZS UMSC Lublin

KS Unia Tarnów 4-0 GKS Futsal Nowiny

1Luxiona AZS UMSC Lublin 0-12 Piast Gliwice Futsal

ZKS Unia Tarnów 12-0 Klimontowianka Klimontów

AWANS: ZKS Unia Tarnów, Piast Gliwice Futsal, GKS Futsal Nowiny, Luxiona AZS UMSC Lublin

Grupa 16:

Fablok Chrzanów 1-0 Wierzbowianka Wierzbno

AP Wierzchosłowice 0-5 BSF MOSiR Bochnia

Wierzbowianka Wierzbno 3-0 MKS Trzebinia

Fablok Chrzanów 6-1 AP Wierzchosłowice

MKS Trzebinia 0-7 BSF MOSiR Bochnia

Wierzbowianka Wierzbno 6-2 AP Wierzchosłowice

BSF MOSiR Bochnia 2-2 Fablok Chrzanów

AP Wierzchosłowice 0-3 MKS Trzebinia

BSF MOSiR Bochnia 2-0 Wierzbowianka Wierzbno

MKS Trzebinia 0-2 Fablok Chrzanów

AWANS: BSF MOSiR Bochnia, Fablok Chrzanów, Wierzbowianka Wierzbno, MKS Trzebinia

Grupa 17:

Stal Mielec 9-0 Heiro Rzeszów

Tech-Project Jarosław 0-13 Korona Kielce S.A10:20 Stal Mielec 7-1 Tech-Project Jarosław

Korona Kielce S.A 5-0 Heiro Rzeszów

Stal Mielec 1-8 Korona Kielce S.A

Heiro Rzeszów 4-4 Tech-Project Jarosław

AWANS: Korona Kielce S.A, Stal Mielec, Heiro Rzeszów

Udostępnij